Дуго најављивани ”Фамос Футсал Куп” Источна Илиџа 2018, чији је организатор Фудбалски клуб Фамос из Војковића, отвориће се сутра (субота) утакмицом између екипа Ermex i E-Sports.

На првом издању овог турнира, који се игра под покровителјством општине Источна Илиџа, за прву награду у износу од 10 хиљада конвертибилних марака, наступиће 13 екипа.

Први круг такмичења игра се у четири групе, а по двије најбоље екипе обезбиједиће пласман у нове двије четвртфиналне групе, након чега ће бити познати полуфиналисти.

Поред главне награде, организатор је обезбиједио и награде за другопласирану (2.000 КМ) и трећепласирану (1.000 КМ) екипу, као и признања за најбољег играча, најбољег голмана и најбољег стријелца турнира. 

Утакмице ће се играти на малом терену Спортског центра Фамос Војковићи. Цијена улазница је 2 конветрибилне марке за мушкарце, док је за даме и дјецу узраста основних школа бесплатан. Сав приход од продаје улазница биће дониран социјално угроженим породицама са подручја општине Источна Илиџа.

  

Распоред и сатнице одигравања утакмица

ПРЕЛИМИНАРНИ КРУГ

ГРУПА А
Сјетлина
Пицерија Попај
КМФ Невесиње
Дрина Осигурање

ГРУПА Б
WWin
Еrmex
E-Sports

ГРУПА Ц
Радис
Кафе Верона
КМФ Челик Никшић

ГРУПА Д
City Park
Соколови
Орач

1.КОЛО
23.06.2018. 1 19:00 ERMEX – E-SPORTS 
23.06.2018. 2 20:00 КМФ ЧЕЛИК НИКШИЋ – РАДИС 
23.06.2018. 3 21:00 ПИЦЕРИЈА ПОПАЈ – КМФ НЕВЕСИЊЕ 
23.06.2018. 4 22:00 KАФЕ ВЕРОНА – КМФ ЧЕЛИК НИКШИЋ 
24.06.2018. 5 19:00 СОКОЛОВИ – ОРАЧ

2.КОЛО
24.06.2018. 6 20:00 WWIN – ЕRMEX 
24.06.2018. 7 21:00 ДРИНА ОСИГУРАЊЕ – КМФ НЕВЕСИЊЕ 
24.06.2018. 8 22:00 СЈЕТЛИНА – ПИЦЕРИЈА ПОПАЈ 
25.06.2018. 9 19:00 CITY PARK – СОКОЛОВИ 
25.06.2018. 10 20:00 РАДИС – KАФЕ ВЕРОНА

3.КОЛО
25.06.2018. 11 21:00 ПИЦЕРИЈА ПОПАЈ – ДРИНА ОСИГУРАЊЕ 
25.06.2018. 12 22:00 КМФ НЕВЕСИЊЕ – СЈЕТЛИНА 
26.06.2018. 13 19:30 E-SPORTS – WWIN 
26.06.2018. 15 20:30 ОРАЧ – CITY PARK 
26.06.2018. 16 21:30 СЈЕТЛИНА – ДРИНА ОСИГУРАЊЕ

 

ЧЕТВРТФИНАЛНЕ ГРУПЕ

ГРУПА Е 
Е1 (1.А) 
Е2 (2.Б) 
Е3 (1.Ц) 
Е4 (2.Д)

ГРУПА Ф
Ф1 (2.А)
Ф2 (1.Б)
Ф3 (2.Ц)
Ф4 (1.Д)

1.КОЛО
27.06.2018. 16 19:00 Е1 – Е4 
27.06.2018. 17 20:00 Е2 – Е3 
27.06.2018. 18 21:00 Ф1 – Ф4 
27.06.2018. 19 22:00 Ф2 – Ф3

2.КОЛО
28.06.2018. 20 19:00 Ф4 – Ф3 
28.06.2018. 21 20:00 Ф1 – Ф2 
28.06.2018. 22 21:00 Е4 – Е3 
28.06.2018. 23 22:00 Е1 – Е2

3.КОЛО
29.06.2018. 24 19:00 Е2 – Е4 
29.06.2018. 25 20:00 Е3 – Е1 
29.06.2018. 26 21:00 Ф2 – Ф4 
29.06.2018. 27 22:00 Ф3 – Ф1

 

ПОЛУФИНАЛЕ
30.07.2018. 28 20:00 1.Е – 2.Ф 
30.07.2018. 29 21:00 1.Ф – 2.Е

ЗА ТРЕЋЕ МЈЕСТО
01.07.2018. 30 20:00 Поражени ут. 28 – Поражени ут. 29

ФИНАЛЕ
01.07.2018. 31 21:00 Побједник ут. 28 – Побједник ут. 29