4.1 C
Lukavica

”Фамос Футсал Куп” Источна Илиџа 2018

Дуго најављивани ”Фамос Футсал Куп” Источна Илиџа 2018, чији је организатор Фудбалски клуб Фамос из Војковића, отвориће се сутра (субота) утакмицом између екипа Ermex i E-Sports.

На првом издању овог турнира, који се игра под покровителјством општине Источна Илиџа, за прву награду у износу од 10 хиљада конвертибилних марака, наступиће 13 екипа.

Први круг такмичења игра се у четири групе, а по двије најбоље екипе обезбиједиће пласман у нове двије четвртфиналне групе, након чега ће бити познати полуфиналисти.

Поред главне награде, организатор је обезбиједио и награде за другопласирану (2.000 КМ) и трећепласирану (1.000 КМ) екипу, као и признања за најбољег играча, најбољег голмана и најбољег стријелца турнира. 

Утакмице ће се играти на малом терену Спортског центра Фамос Војковићи. Цијена улазница је 2 конветрибилне марке за мушкарце, док је за даме и дјецу узраста основних школа бесплатан. Сав приход од продаје улазница биће дониран социјално угроженим породицама са подручја општине Источна Илиџа.

  

Распоред и сатнице одигравања утакмица

ПРЕЛИМИНАРНИ КРУГ

ГРУПА А
Сјетлина
Пицерија Попај
КМФ Невесиње
Дрина Осигурање

ГРУПА Б
WWin
Еrmex
E-Sports

ГРУПА Ц
Радис
Кафе Верона
КМФ Челик Никшић

ГРУПА Д
City Park
Соколови
Орач

1.КОЛО
23.06.2018. 1 19:00 ERMEX – E-SPORTS 
23.06.2018. 2 20:00 КМФ ЧЕЛИК НИКШИЋ – РАДИС 
23.06.2018. 3 21:00 ПИЦЕРИЈА ПОПАЈ – КМФ НЕВЕСИЊЕ 
23.06.2018. 4 22:00 KАФЕ ВЕРОНА – КМФ ЧЕЛИК НИКШИЋ 
24.06.2018. 5 19:00 СОКОЛОВИ – ОРАЧ

2.КОЛО
24.06.2018. 6 20:00 WWIN – ЕRMEX 
24.06.2018. 7 21:00 ДРИНА ОСИГУРАЊЕ – КМФ НЕВЕСИЊЕ 
24.06.2018. 8 22:00 СЈЕТЛИНА – ПИЦЕРИЈА ПОПАЈ 
25.06.2018. 9 19:00 CITY PARK – СОКОЛОВИ 
25.06.2018. 10 20:00 РАДИС – KАФЕ ВЕРОНА

3.КОЛО
25.06.2018. 11 21:00 ПИЦЕРИЈА ПОПАЈ – ДРИНА ОСИГУРАЊЕ 
25.06.2018. 12 22:00 КМФ НЕВЕСИЊЕ – СЈЕТЛИНА 
26.06.2018. 13 19:30 E-SPORTS – WWIN 
26.06.2018. 15 20:30 ОРАЧ – CITY PARK 
26.06.2018. 16 21:30 СЈЕТЛИНА – ДРИНА ОСИГУРАЊЕ

 

ЧЕТВРТФИНАЛНЕ ГРУПЕ

ГРУПА Е 
Е1 (1.А) 
Е2 (2.Б) 
Е3 (1.Ц) 
Е4 (2.Д)

ГРУПА Ф
Ф1 (2.А)
Ф2 (1.Б)
Ф3 (2.Ц)
Ф4 (1.Д)

1.КОЛО
27.06.2018. 16 19:00 Е1 – Е4 
27.06.2018. 17 20:00 Е2 – Е3 
27.06.2018. 18 21:00 Ф1 – Ф4 
27.06.2018. 19 22:00 Ф2 – Ф3

2.КОЛО
28.06.2018. 20 19:00 Ф4 – Ф3 
28.06.2018. 21 20:00 Ф1 – Ф2 
28.06.2018. 22 21:00 Е4 – Е3 
28.06.2018. 23 22:00 Е1 – Е2

3.КОЛО
29.06.2018. 24 19:00 Е2 – Е4 
29.06.2018. 25 20:00 Е3 – Е1 
29.06.2018. 26 21:00 Ф2 – Ф4 
29.06.2018. 27 22:00 Ф3 – Ф1

 

ПОЛУФИНАЛЕ
30.07.2018. 28 20:00 1.Е – 2.Ф 
30.07.2018. 29 21:00 1.Ф – 2.Е

ЗА ТРЕЋЕ МЈЕСТО
01.07.2018. 30 20:00 Поражени ут. 28 – Поражени ут. 29

ФИНАЛЕ
01.07.2018. 31 21:00 Побједник ут. 28 – Побједник ут. 29

 

ПОСЉЕДЊЕ ОБЈАВЕ