22.7 C
Lukavica

Положено цвијеће на спомен-обиљежје убијеној дјеци Српског Сарајева

Служењем парастоса и полагањем цвијећа на спомен-обиљежје убијеној дјеци Српског Сарајева, испред Основне школе „Свети Сава“ у Источном Новом Сарајеву данас је обиљежен Дан сјећања на невино страдалу српску дјецу у периоду од 1992. до 1995. године.

Ученице ове школе Наташа Учур и Милица Лаловић постале су синоним страдања дјеце на подручју Сарајевско-романијске регије.

У име Општине Источна Илиџа цвијеће на спомен-обиљежје су положили замјеник начелника Бојан Драгић и шеф Кабинета начелника Дејан Галинац.

ПОСЉЕДЊЕ ОБЈАВЕ