У оквиру Ђурђевданских свечаности, Општина Источна Илиџа и Спортско-рекреативни центар Источна Илиџа организују 30. и 31. маја први турнир у уличном баскету 3 × 3.
На Шеталишту др Миодраг Лазић у периоду од 10.00 до 21.00 час, очекују вас два дана врхунског баскета, наградне игре за публику, невјероватна атмосфера, музика и одлична забава.
Први дан турнира резервисан је за млађе категорије, кадете (2009/10. годиште), пионире (2011/12. годиште) и минибаскет (2013/14. годиште), док је други дан резервисан за сениоре.
Награде за сениоре су сљедеће:
- 1. мјесто – 2. 000 КМ
- 2. мјесто – 800 КМ
- 3. мјесто – 200 КМ
Чекамо вас у суботу и недјељу, да се дружимо, играмо баскет и уживамо у сјајној атмосфери.

